Login to your account

Username
Password *
Remember Me

Parça Parsiyel Kuruyük

Samsun İstanbul Arası Günlük Sevkiyat

Font Size

SCREEN

Profile

Layout

Menu Style

Cpanel

Samsun İstanbul Arası Parça Eşya Taşıma

Samsun İstanbul Arası nakliyat firmamızın çalışma şeklini sizlere kısaca açıklamak isteriz. Bilindiği üzere nakliyat fiyatları ciddi oranda yüksektir. Nitekim böyle olmasıda normaldir. baktığını zaman nakliyat işini içinde sigorta masrafları , hamal masrafları, paketleme için gerekli olan araç ev gerçlerin amsrafları derken yüklerinizin güven altında taşınması için yapılan harcamalar ve en başta yakıt pahalılığı bu sektörün yüksek fiyatlarda gerçekleşmesine sebeb olmaktadır.

 

Samsun İstanbul Arası nakliyat firmamızın çalışma şeklini sizlere kısaca açıklamak isteriz. Bilindiği üzere nakliyat fiyatları ciddi oranda yüksektir. Nitekim böyle olmasıda normaldir. baktığını zaman nakliyat işini içinde sigorta masrafları , hamal masrafları, paketleme için gerekli olan araç ev gerçlerin amsrafları derken yüklerinizin güven altında taşınması için yapılan harcamalar ve en başta yakıt pahalılığı bu sektörün yüksek fiyatlarda gerçekleşmesine sebeb olmaktadır. Tüm bu durumları göz önünde bulundurduğumuz zama eşya taşıamcılığı ciddi fiyatlar ile gerçekleşmektedir.

 

Komple yüklerin bu şekilde pahalı taşınmış olması parça eşyalarınızın aynı fiyatlara taşınacağı anlamına gelmez tabiki. Ancak parça eşyalar ne kadar ucuz taşınmaya çalışılsada eşyalarınızın güvence içinde taşınması ve zamanında taşınacağı yere ulaşması için ciddi ve güvenilir nakliyat firmasını tercih etmek durumundasınız. Parça eşya taşıma yapacak firma sizlere ciddi hesaplarda çıkarabilir.

 

PEKİ BİZ NE YAPIYORUZ.

 

Biz MERT-ÇELİK nakliyat olarak Samsun'dan İstanbul'a yüklerinizi güvence altında sigortalı olarak günlük taşıma yapıyoruz. Parça yada komple yükleriniz gün içerisinde alınıp 24 saat içerisinde adresinize teslip edilmektedir. Günlük nakliyat hizmetimizin içerisinde parça parsiyel nakliyat, parça ev eşyası, komple yük , kuru yük ve  değerli eşya taşımacılığı vardır.

 

Parça eşyalarınızı hem daha ekonomik fiyatlara hemde daha erken adrese teslim olacak şekilde taşıtmak için  firmamız 7/24 hizmetinizdedir.

 

Bizlere eşya taşıtmakta hiç korkunuz olmasın .Bizleri tanıyabilmek için eski referanslarımıza sorabilirsiniz.

 

Daha detaylı bilgi için bizlere iletişim numaralarımızdan  veya mail yolu ile ulaşabilirsiniz.

 


Monthly Newsletter

Keep up to date on the latest from our network:

Connect with us

BT Twitter Feeds